دیپلمات 1374
زیرنویس فارسی

دیپلمات 1374

سعید ناصری كارمند سفارت ایران در تركیه در اولین سفر خود حامل نامه ای محرمانه در رابطه با روابط سیاسی ایران و تركیه، برای سفیر ایران است كه با نقشه توطئه گران در فرودگاه كیف حاصل مدارك او سرقت می رود و بعد از استفاده ی آن ها مدارك ظاهراً به ناصری برگردانده می شود، ولیكن ناصری به این موضوع مشكوك می شود و بعد از جستجو متوجه می گردد كه چند ایرانی از جمله فردی به نام میگوئل و خوزه سانیتاگو به كمك توطئه گران خارجی قصد ضربه زدن به نظام ایران را دارند. آن ها طی یك نقشه ی ناموفق تصمیم داشتند ناصری را یك تروریست فراری معرفی كنند كه موفق نمی شوند اما به تلافی جستجو های ناصری، همسرش را گروگان می گیرند و زمانی كه ناصری به تنهایی به نجات او می رود پلیس نیز وارد عمل می گردد و توطئه ها برملا می شود.

دام 1374
زیرنویس فارسی

دام 1374

بهارلو و احمد پسرش هر دو ماهیگیر یك شركت هستند، آن ها به عدم پرداخت حقوقشان اعتراض می كنند. یكی از رؤسای جدید با این عدم پرداخت حقوق مخالف است و از بهارلو و پسرش می خواهد رأس ساعتی برای دریافت حقوق به دفتر او بروند اما رؤسای قدیمی با طرح نقشه ای بوسیله ی عوامل خود اسكندری را به قتل می رسانند و پسر بهارلو را قاتل معرفی می كنند و احمد از ترس گرفتار شدن به اتفاق همسر و فرزندش از شهرشان به تهران می آید. احمد در جستجوی كار با اولین پیشنهاد برای كار بی خبر وارد فعالیت غیرقانونی عده ای تحت عنوان توزیع كننده ی مواد غذایی می شود و در یك درگیری گروهی با پلیس احمد دستگیر و راهی زندان می شود احمد برای یافتن قاتلان اصلی اسكندری شروع به ناسازگاری در زندان می كند تا او را به زندان دیگری منتقل كنند تا بتواند در بین راه فرار كند، او موفق به فرار می شود و با كمك دوستی جبار و تیمور را كه در كار قاچاق مواد مخدر هم هستند پیدا می كند و زمانی كه قصد انتقام دارد پلیس هم می رسد و با دستگیر شدن قاتلان اصلی، بیگناهی احمد برای پلیس روشن می شود.

مروارید سیاه 1373
زیرنویس فارسی

مروارید سیاه 1373

یك دانشمند روسی قرار است با یك مأمور آمریكایی ملاقات كند. با دخالت مأموران كا.گ .ب این قرار به هم می‌خورد و دانشمند روسی متواری می‌شود. او قصد دارد از طریق ایران خود را به آبهای خلیج فارس برساند. از یك سو مأموران «سیا» به دنبال او هستند. از سوی دیگر مأموران ویژه ایران از ماجرا آگاه شده و وارد عمل می‌شوند و...

لاك پشت 1375
زیرنویس فارسی

لاك پشت 1375

محموله های قاچاق در ایران طی چند مرحله لو می رود و شخصی به نام اسكندری در این رابطه به ایران می آید تا قضیه ی چگونگی لو رفتن محموله ها را پیگیری كند. مختار كه عامل تشكیلات اسكندری در داخل ایران است برای بهبود وضع جابه جایی جنس هایشان تقاضای درصد بیشتری از درآمد را دارد، اما اسكندری فردی به نام سیاوش كه پسرش را بر سر استفاده ی زیاد از مواد مخدر از دست داده مأمور كشتن مختار و عواملش می كند. از طرفی پلیس فرودگاه، اسكندری را تحت نظر می گیرد تا سروان نیروی انتظامی و همكارانش بتوانند به شبكه اصلی دست پیدا كنند.سیاوش بعد از درگیری های زیاد به محل اختفای مختار رفته آن ها را از پای در می آورد، او برخلاف نظر پلیس، قصد دارد یك تنه حتی اسكندری را هم از میان بردارد اما همسر سیاوش از او می خواهد كه پلیس را در جریان بگذارد، همسر سیاوش پلیس را به محل درگیری اسكندری و سیاوش فرا می خواند اما قبل از درگیری ها همسرش كشته می شود و خود او نیز مجروح می شود. اما پلیس اسكندری را دستگیر می كند.