هدف 1354
زیرنویس فارسی

هدف 1354

دو برادر سال ها است كه یكدیگر را گم كرده اند. خسرو (سعید راد) افسر پلیس است، و اسی (ایرج قادری) دزدی سابقه دار. اسی از زندان آزاد می شود، و برای هزینه ی مداوای پسرش رضا (منوچهر خیرخواه) با مهدی (بلیش) و افرادش (فرهاد حمیدی، رفیع مددكار، نریمان شیری فرد) در اجرای نقشه یك سرقت همكاری می كند. اسی از نشان روی دست خسرو متوجه می شود كه او برادر گم شده اش است. او مهدی و افرادش را تهدید می كند كه صدمه ای به خسرو وارد نكنند. مهدی و افرادش رضا را گروگان می گیرند، و خسرو و اسی او را نجات می دهند و مهدی را از پا در می آورند.

دیپلمات 1374
زیرنویس فارسی

دیپلمات 1374

سعید ناصری كارمند سفارت ایران در تركیه در اولین سفر خود حامل نامه ای محرمانه در رابطه با روابط سیاسی ایران و تركیه، برای سفیر ایران است كه با نقشه توطئه گران در فرودگاه كیف حاصل مدارك او سرقت می رود و بعد از استفاده ی آن ها مدارك ظاهراً به ناصری برگردانده می شود، ولیكن ناصری به این موضوع مشكوك می شود و بعد از جستجو متوجه می گردد كه چند ایرانی از جمله فردی به نام میگوئل و خوزه سانیتاگو به كمك توطئه گران خارجی قصد ضربه زدن به نظام ایران را دارند. آن ها طی یك نقشه ی ناموفق تصمیم داشتند ناصری را یك تروریست فراری معرفی كنند كه موفق نمی شوند اما به تلافی جستجو های ناصری، همسرش را گروگان می گیرند و زمانی كه ناصری به تنهایی به نجات او می رود پلیس نیز وارد عمل می گردد و توطئه ها برملا می شود.

غرور و تعصب 1355
زیرنویس فارسی

غرور و تعصب 1355

كریم به عصمت علاقه دارد؛ اما مادر عصمت دخترش را برای مصیب، كه در بندر كار می كند، در نظر گرفته است. مصیب، در سفر به تهران، با یك گروه قاچاقچی همسفر و دستگیر می شود. كریم نیز با توطئه ی قلی متهم به قتل و دستگیر می شود. در غیبت مصیب و كریم مادر عصمت می میرد، و عصمت با وساطت مرد شروری به دام قادر، كه كاباره دار است، می افتد. قادر از عصمت هتك حرمت می كند و او را در كاباره اش به كار وا می دارد. كریم و مصیب آزاد می شوند و به دنبال عصمت می گردند. همدستان قادر قصد اغفال دختری به نام فرشته را دارند كه مصیب او را می رهاند و به مادرش می سپارد. با همدستی كریم و مصیب، قادر به جرم قتل یكی از افرادش به دام مأموران پلیس می افتد و سرانجام كریم با عصمت و مصیب با فرشته پیمان زناشویی می بندند.

پرواز 5 ژوئن 1368
زیرنویس فارسی

پرواز 5 ژوئن 1368

چهار هواپیماربا، سه مرد و یك زن، روز پنجم ژوئن، یك هواپیمای ایرانی را می ربایند. فرمانده ی آن ها شخصی است به نام فریبرز اتابكی كه در میانه ی ماجرا وارد معركه می شود. دو تن از مسافران، كه بعداً معلوم می شود یكی از آن ها افسر است، هواپیمارباها را خلع سلاح می كنند و در برابر حیرت مسافران هواپیما را به همان مقصدی كه هواپیماربایان می بردند هدایت می كنند. طراحان اولیه ی ربودن هواپیما، در مقصد، با برگزاری مصاحبه ای مطبوعاتی وانمود می كنند كه همه ی مسافران قصد پناهندگی دارند و از افسر می خواهند كه نظراتش را در اختیار خبرنگاران بگذارد. اما او اعلام می كند كه هواپیما را با این هدف به آن جا آورده است تا معلوم شود مسافران علاقه ای به پناهندگی سیاسی و اجتماعی ندارند. در نتیجه ی اقدام افسر مزبور، پس از بازگشت به ایران، یكی از هواپیماربایان خود را تسلیم می كند و اطلاعاتش را در اختیار پلیس می گذارد. یك افسر پلیس برای به دست آوردن اطلاعات بیش تر با فریبرز اتابكی، فرمانده ی ربایندگان هواپیما، تماس می گیرد. اما هر دو به دست طراحان اصلی توطئه كشته می شوند.

فیل در تاریكی 1368
زیرنویس فارسی

فیل در تاریكی 1368

داستان فیلم «فیل در تاریکی» درباره یک جوان دانشجو است که در سالهای قبل از انقلاب اتومبیلی را وارد ایران می‌کند، بی خبر از آن که داخل اتومبیل مواد مخدر جاسازی شده است. قاچاقچی‌ها، جوان را گروگان می‌گیرند و برادر جوان وی تلاش برای آزاد شدن این دانشجو را آغاز می‌کند و….

سرب 1367
زیرنویس فارسی

سرب 1367

دانیال و مونس كه می خواهند به ارض موعود بروند با مخالفت سازمانی به نام هاگانا كه یهودیان را بسیج می كند روبرو می شوند. یعقوب عموی دانیال به دست اعضای هاگانا كشته می شود و دانیال و مونس كه قاتل را شناخته اند می گریزند. میرزا محسن فرد متدینی كه به كمك مقتول شتافته، به عنوان قاتل دستگیر و به زندان افكنده می شود. نوری برادر میرزا محسن كه خبرنگار است تصمیم دارد زن و شوهر یهودی را برای ادای شهادت به دادگاه ببرد. مونس و دانیال كه مصمم هستند از مرز خارج شوند از دست نوری و اعضای هاگانا می گریزند. نوری آنها را می یابد. زن می گریزد، نوری دانیال را به موقع به جلسه دادگاه می رساند. روبه روی كاخ دادگستری او خود را سپر تیری می كند كه یكی از آدمكش ها كه در تعقیب آنها بوده است به سوی دانیال شلیك می كند.

مشت 1363
زیرنویس فارسی

مشت 1363

احمد خیرآبادی، پس از زخمی شدن در جبهه جنگ برای مداوا و استراحت به تهران برمی گردد. پدر احمد فوت كرده و مادرش به كمك او نیاز دارد. ربابه، نامزد احمد و بسیاری از دوستانش از احمد می خواهند كه در تهران بماند. احمد در كارخانه ای مشغول به كار می شود و در می یابد كه صاحب كارخانه، انصاری از راه تقلب و احتكار به مال اندوزی مشغول است. او در جمع كارگران انصاری را افشا می كند. انصاری با او درگیر می شود. احمد در جستجوی خود موفق می شود انبار كالاهای احتكار شده را كشف و شركای انصاری را شناسایی كند انصاری و شركایش تصمیم به قتل احمد می گیرند؛ اما نیروهای انتظامی سر می رسند و انصاری و همكارانش را دستگیر می كنند.

جستجو در جزیره 1369
زیرنویس فارسی

جستجو در جزیره 1369

كارگاه احمدی مأمور می شود، تعدادی قوش را كه از قاچاقچیان گرفته است به سازمان حفاظت محیط زیست برساند. اما در بین راه قوش ها وسیله عده ای ناشناس ربوده می شود. كارآگاه كه خود را در معرض اتهام دزدی می بیند، به ناچار تصمیم می گیرد به تنهایی به تعقیب دزدها بپردازد. در مسیر جستجو به جزیره كیش می رسد. و او كه در بین راه اسلحه و كارت شناسایی اش را گم كرده، پس از ورود به جزیره به سراغ ناخدا مرزوق آشنای قدیمی اش می رود تا با كمك او به جستجویش ادامه دهد. آن دو پس از تحقیق و پرس و جو بالاخره دزدها را در حال انتقال قوش های ربوده شده به شیخ نشین های خلیج شناسایی كرده و با كمك مأموران انتظامی همه را دستگیر می كنند.

تماس 1368
زیرنویس فارسی

تماس 1368

همسر اعظم، كه پرستار است، در یك حادثه ی آتش سوزی دچار بحران روحی شده و در بیمارستان بستری است. جوان ناشناسی به اعظم از طریق تلفن اطلاع می دهد كه فرزندش در جاده ی شمال تصادف كرده است. اعظم هراسان به محل حادثه می شتابد، اما درمی یابد كه خبر دروغ بوده است. در غیاب او فرزندش به خانه می آید و پس از اطلاع از ماجرا با موتورسیكلت پسر لاابالی همسایه به دنبال مادر می رود و در جاده تصادف می كند. با پیگیری اعظم معلوم می شود كه مزاحم كسی جز پسر لاابالی همسایه نبوده است. اعظم او را كه اظهار ندامت می كند می بخشد.

شرایط عینی 1366
زیرنویس فارسی

شرایط عینی 1366

مهندس انصاری سرپرستی كارهای ساختمانی یك سد را به عهده دارد. اعضای یك گروه مسلح به او هشدار می دهند كه از ادامه كار خودداری ورزد. انصاری كه اعتنایی به تهدیدها ندارد دستگیر و در زیر زمینی زندانی می شود تا شاید همكاران او در جهادسازندگی از ادامه پروژه منصرف شوند و ساختمان سد را منهدم سازند. انصاری دو تن از اعضای گروه مسلح را تخت تاثیر قرار می دهد و سرنخ هایی از همكاری آنها با یكی از فئودال های منطقه به دست می آورد عاقبت طی عملیاتی اعضای گروه كشته و دستگیر می شوند.