کوپال 1395
زیرنویس فارسی

کوپال 1395

مردی در خانه‌ای مجلل با سگی تربیت‌شده زندگی می‌کند و خانه او مثل یک موزه تاریخ طبیعی پر از تاکسیدرمی‌های مختلف و شاخ‌های جانوران است. زنش از خانه قهر کرده و ظاهراً قصد مهاجرت دارد. دکتر کوپال که عید را در خانه و تالار خودش می‌گذراند، یک روز او درست وقتی آماده رفتن به شکار می‌شود، در این تالار گیر می‌کند و…

هدف 1354
زیرنویس فارسی

هدف 1354

دو برادر سال ها است كه یكدیگر را گم كرده اند. خسرو (سعید راد) افسر پلیس است، و اسی (ایرج قادری) دزدی سابقه دار. اسی از زندان آزاد می شود، و برای هزینه ی مداوای پسرش رضا (منوچهر خیرخواه) با مهدی (بلیش) و افرادش (فرهاد حمیدی، رفیع مددكار، نریمان شیری فرد) در اجرای نقشه یك سرقت همكاری می كند. اسی از نشان روی دست خسرو متوجه می شود كه او برادر گم شده اش است. او مهدی و افرادش را تهدید می كند كه صدمه ای به خسرو وارد نكنند. مهدی و افرادش رضا را گروگان می گیرند، و خسرو و اسی او را نجات می دهند و مهدی را از پا در می آورند.

خواستگار محترم 1385
زیرنویس فارسی

خواستگار محترم 1385

احمد، پیرمردی است که چهل سال قبل به خاطر ناکامی در عشق به اختر، از ایران رفته و بعد از سال ها زندگی در فرانسه، به دلیل بیماری و به خاطر توصیه پزشکان به ایران آمده است. او که دنبال زندگی گذشته اش میگردد، اختر را پیدا میکند اما انگار همه چیز با گذشته فرق کرده…

دوئل 1382
زیرنویس فارسی

دوئل 1382

زینال پس از بازگشت از اسارت خاطرات گذشته اش را مرور می كند. با شروع جنگ و آغاز حمله عراقی ها، او كه همسرش هانیه را از دست داده، به همراه یحیی یك گروه مقاومت محلی را سازماندهی می كند. پس از حمله بی امان هواپیماها به جمعیت آواره ای كه درصدد عزیمت از منطقه جنگی هستند و انفجار قطار و تخریب ایستگاه راه‌آهن، سلیمه از زینال قول می گیرد كه همسرش یحیی را سالم به او برگرداند. تعدادی از نیروهای دولتی كه مدعی‌اند مأموریتی محرمانه دارند با هم‌دستی اسكندر تصمیم می گیرد گاوصندوق به جامانده در یك واگن باری را از آن خارج كنند. براساس صحبت های آنان مشخص می شود كه داخل گاوصندوق اسناد و مدارك مهمی هست كه اهمیتی استراتژیك دارد. زینال به جای یحیی مسئولیت این اقدام را می پذیرد و با كمك دوستانش گاوصندوق را پیاده و در اختیار نماینده گروه می گذارند. اختلاف او و گروه اسكندر تا به آنجا ادامه می یابد كه حتی یحیی هم به دفاع از آنها برمی آید. معاون جهان‌آرا پس از فریب دادن اسكندر و همراهان، گاوصندوق را در اختیار زینال قرار می دهد و او با تلاش فراوان محموله را به یك یدككش می رساند و در آخرین دقایق از دست تعقیب كنندگان می گریزد. یحیی هم خودش را به قایق می رساند و با حمله نیروهای عراقی او به همراه گاوصندوق به اعماق آب می رود و زینال اسیر عراقی ها می شود. زینال كه پس از آزادی از اسارت عراقی ها عنصری مشكوك تلقی می شود و چند ماه در قرنطینه می ماند، در بازگشت به روستایش متوجه می شود كه مردم و رییس قبیله هم او را به خیانت متهم كرده اند. سلیمه هم زینال را مسئول مرگ یحیی می داند و پس از آگاهی از ورود او درصدد كشتنش به قصد انتقام برمی آید. زینال نزد سلیمه می رود و از سوی او با برخوردی خشن مواجه می شود. سپس برای اثبات بی‌گناهی‌اش سراغ فرمانده نظامی منطقه می رود كه همان معاون جهان‌آراست. او به قیمت از دست دادن موقعیت نظامی‌اش تجهیزات و گروه غواضی را در اختیار زینال قرار می دهد تا در نقطه ای كه گاوصندوق زیرآب رفته، به تجسس بپردازد. گاوصندوق پیدا می شود، اما ابتدا زینال استخوانهای به جا مانده از یحیی را پیش سلیمه می برد. اسكندر كه از سالها پیش دل بسته سلیمه بوده، ازدواج پسر یحیی با یكی از دختران قبیله (دختر ناخدا كه برادرزاده زینال است) را در گرو وصلت خود با سلیمه می داند. او پس از كشف گاوصندوق مانع عزیمت زینال می شود و اعتراف می كند كه محتویات آن نه اسناد دولتی، بلكه شمش های طلاست كه تبدیل به گاوصندوق شده است. زینال كه به همراه برادرزاده‌اش برای گریز از دست اسكندر و گروه مسلحی كه در اختیار دارد با گاوصندوق به میدان مین‌زده، پس از كشمكش فراوان و كشته شدن برادرزاده‌اش، در آخرین لحظه توسط اسكندر با چاقو مضروب می شود. سپس اسكندر با اتوموبیل حامل گاوصندوق به راهش ادامه می دهد، اما میدان مین منفجر می شود و طلاها به براده هایی تبدیل و در صحرا پراكنده می شود. سلیمه تلاش می كند پیكر نیمه جان زینال را به بیمارستان برساند و تصویری از یادگار هانیه، نشانی از پیوند زینال و سلیمه دارد.

شوهر آهو خانم 1347
زیرنویس فارسی

شوهر آهو خانم 1347

مردی میانه سال متدینی كه همسر و فرزند دارد شیفته زن بیوه ای به نام «هما» می شود و در مقابل این عشق و مسئولیت های خانوادگی اش با نفس خویش مبارزه می كند. اما موفق نمی شود سرانجام هما ناگهان او را ترك می كند و مرد می ماند و «آهو خانم» همسرش و یاد هما.

دونده 1361
زیرنویس فارسی

دونده 1361

امیر نوجوان تنهایی است كه سودای مهاجرت به آن سوی آبهای دریای جنوب را در سر می پرورد. او با جستجوی آشغال ها و جمع آوری و فروش بطری های خالی، فروش آب یخ، واكس زدن كفش فرنگی ها و كارهایی از این دست گذران می كند. به تدریج درمی یابد كه راه آگاهی آموختن است، به این منظور به كلاس شبانه می رود و در فرا گرفتن حروف الفبا تلاش می كند. در پایان مسابقه ای سخت ودشوار، كه دركنار شعله های فروزان لوله های گاز برگزار می شود، بر رفقای همسن و سال خود پیروز می شود.

Marooned in Iraq 2002
زیرنویس فارسی

Marooned in Iraq 2002

در سالهای بعد از جنگ ایران و عراق، هنگامی که عراق کردستان خود را بمباران می‌کرد، یک خواننده پیر کرد ایرانی به همراه پسران نوازنده اش در جستجوی همسر سابقش به نام هناره، که یک خواننده پر آوازه است به کردستان عرق سفر می‌کند.فیلم حکایت قومی است که همواره در شگفتی زندگی کرده و جنگ را که عادت همیشگی شان است به بازی گرفته است.

طلا 1397
زیرنویس فارسی

طلا 1397

یافتن راهی برای پول دار شدن، خستگی از نگاه تحقیر آمیز اطرافیان، احساس تباهی از کار کردن برای دیگران، دلایلی که سه نفر را به هم وصل کرده تا یک کار و کاسبی راه بیندازند. در این میان پدر یکی از آن ها فوت کرده و مبلغ قابل توجهی پول نیز مفقود می شود. منصور نقش اصلی فیلم، با هدف راه‌اندازی یک رستوران و عبور از دوران بی‌پولی، درگیر مشکلات نا‌خواسته دریا و طلا دختر برادرش می‌شود که…